UÇ TÜRKİYE

Günün Fırsat Uçuşu
Hiçbiryerde bulamayacağınız özel fiyat

1.192 TL

1.132 TL

Tüm vergiler dahil
TIKLA UÇ
Fırsat Uçuşları
Aktarmasız Direkt Uçuşlar
Herşey Dahil Fiyatlar
Tek Çekimde %5 İndirim
Vade Farksız 6 Taksit
3D ile Kolay Güvenli Ödeme
SADECE UÇ TÜRKİYE'DE
UÇ TÜRKİYE MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Ofis: +90 232 274 22 21
Cep: +90 532 628 22 51
info@ucturkiye.com

Izmir Adnan Menderes - Baku Heydar Aliyev Fırsat Uçuşlarımız

Fırsat Uçuşu
Hiçbiryerde bulamayacağınız özel fiyat

06.02.2019 10:00

IZMİR (ADB)
BAKU (GYD)
06.02.2019 10:00

696 TL

661 TL

Tüm vergiler dahil
(2-12 yaş)
(0-2 yaş)
DEVAM  

Fırsat Uçuşu
Hiçbiryerde bulamayacağınız özel fiyat

696 TL

661 TL

Tüm vergiler dahil
TIKLA UÇ
ucturkiye.com; yurtiçi ve yurtdışı charter ve tarifeli ucuz ekonomik uçak bileti satış hizmeti veren Külenler Turizm/Jolly Tours resmi online web satış sitesidir.

Uçuş ve fiyat karmaşasına son verdik.Ucturkiye'de sadece direkt aktarmasız uçuşlar , en ucuz fiyatlarla yer almaktadır.

Adnan Menderes Havalimanında (Izmir ADB) 24 saat açık charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satış ofisiyle ve İzmir şehir merkezinde 25 yıldır faaliyette bulunan firmamız, 1992 yılından günümüze güvenilir ve istikrarlı hizmet anlayışıyla turizm ve seyahat alanında hizmet vermektedir.

En uygun fiyatlarla ucuz charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Minsk İzmir Minsk direkt aktarmasız ucuz charter uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
En uygun fiyatlarla Izmir Kiev direkt aktarmasız ucuz charter uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
En uygun fiyatlarla Almanya , Hollanda , Fransa , Avusturya ,İngiltere uçak biletleri , İzmir ve Antalya'dan Frankfurt , Köln , Dusseldorf , Münih , Stuttgart , Berlin, Hannover , Hamburg , Dortmund , Nürnberg , Erfurt ,Karlsruhe , Amsterdam , Eindhoven , Paris , Brüksel , Viyana , Linz , Londra , Zürih , Insbruck
Dresden , Leipzeg , Friedrichshafen , Baden Baden direkt aktarmasız ucuz charter uçak biletlerini ucturkiye.com dan satın alabilirsiniz.
En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Minsk Antalya ,Bodrum Minsk Bodrum ,Dalaman Minsk Dalaman direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.
En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Gomel ,Gomel Antalya direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.
En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Mogilev(Mogilyov),Mogilev Antalya direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.
En uygun fiyatlarla Rusya Izmir Moskova ,Özbekistan Izmir Taşkent ,Moldova Izmir Kişinev,Azarbeycan Izmir Bakü direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları sitemizde mevcuttur.
En uygun fiyatlarla Rusya Izmir St Petersburg direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
En uygun fiyatlarla Antalya Bodrum Dalaman Izmir Moskova,Kiev,Astana,Kşinev,Bişkek, direkt aktarmasız ucuz charter uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Külenler Turizm/Jolly Tours
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab)
Lisans Belge No: A-2880