UÇ TÜRKİYE

ucturkiye.com; yurtiçi ve yurtdışı charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satış hizmeti veren Külenler Turizm/Jolly Tours resmi online web satış sitesidir.

Adnan Menderes Havalimanında (Izmir ADB) 24 saat açık charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satış ofisiyle ve İzmir şehir merkezinde 25 yıldır faaliyette bulunan firmamız, 1992 yılından günümüze güvenilir ve istikrarlı hizmet anlayışıyla turizm ve seyahat alanında hizmet vermektedir.

En uygun fiyatlarla İran Havayolları Tahran Tebriz İstanbul İzmir Aseman Airlines, Qeshmair, Meraj Airlines,Zagros Airlines,Ata Airlines charter ve tarifeli ekonomik online uçak bileti satışları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
İstanbul Tahran ve İstanbul Tebriz tarifeli ekonomik uçak bileti satışlarını internet sitemizden temin edebilirsiniz.

En uygun fiyatlarla Belarus Minsk Antalya İzmir charter ekonomik online uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

En uygun fiyatlarla Antalya Minsk Antalya , Bodrum Minsk Bodrum ve İzmir Minsk İzmir charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Antalya Bodrum Dalaman Moskova Kiev Astana Bişkek Krasnodar Perm Almati Şimkent Saint Petersburg Karkov Liviv Taşkent charter ekonomik uçak biletinizi uçturkiye www.ucturkiye.com dan satın alabilirsiniz.

Külenler Turizm/Jolly Tours
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab)
Lisans Belge No: A-2880

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Ruhsat No:SGHM/33B/3090/ADB/376