UÇ TÜRKİYE

Günün Fırsat Uçuşu
Hiçbiryerde bulamayacağınız özel fiyat

1.050 TL

998 TL

Tüm vergiler dahil
TIKLA UÇ
Fırsat Uçuşları
Aktarmasız Direkt Uçuşlar
Herşey Dahil Fiyatlar
Tek Çekimde %5 İndirim
Vade Farksız 6 Taksit
3D ile Kolay Güvenli Ödeme
SADECE UÇ TÜRKİYE'DE
UÇ TÜRKİYE MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Ofis: +90 232 274 22 21
Cep: +90 532 628 22 51
info@ucturkiye.com
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Bu Sözleşme ile KÜLEN TURİZM LTD ŞTİ. ("UcTurkiye"), uçak bileti satışı, rezervasyonu hizmetleri, iptal, iade ve değişiklik hizmetleri sunmaktadır.

Satın alınacak ya da rezervasyonu yapılacak uçak biletinin vergiler dahil toplam fiyatı, bileti satın alma ve/veya rezervasyon işleminin tamamlanmasından önce bildirilmektedir.

UcTurkiye, Kullanıcının siparişini işlemek ve siparişin durumu hakkında bilgi vermek amacıyla, Kullanıcının telefon numarasını, e-posta adresini kendi mesajlaşma hizmetine dahil etme hakkına sahiptir.

UcTurkiye'ye kayıt olmakla Kullanıcı, aynı zamanda, gönderilen reklam mesajları da dahil her türlü kısa mesajın UcTurkiye'e vermiş olduğu cep telefonu numarası/numaralarına, e-posta adreslerine gönderilebileceğini kabul etmiştir.

UcTurkiye tarafından sağlanan hizmetlere ilişkin olarak +90 232 274 22 21 numaralı telefon veya info@ucturkiye.com e-posta adresi ile iletişime geçilebilir.

UcTurkiye Web Sitesinde bir defada en fazla 3 yolcu (çocuk + yetişkin dahil) için rezervasyon ve uçak bilet satış işlemleri yapılabilmektedir.

UcTurkiye Web Sitesinden tek başına çocuk için uçak bileti rezervasyonu yapılamamaktadır. Mutlaka 1 yetişkin ile beraber uçak bileti rezervasyonu yapılabilir. Bebek yolcular (0-2 yaş) kucakta seyahat eder, havayolları tarafından bebek biletleri için koltuk ayrılmamaktadır.


UcTurkiye web sitesinden gerçekleştirilmiş rezervasyonlarda isim değişikliği yapılması ve satın alınmış bir uçak biletinin bir başka isme devir edilmesi mümkün değildir.

Bilet alımını onayladığınızda uçak bileti tutarı (vergi ve diğer masraflar dahil) ödeme için kullanılan kredi kartından tahsil edilir. Ödeme yapılan kredi kartı sahibinin seyahat edecek yolculardan biri olması zorunlu değildir.Ancak biletleme yapılan havayolunun, ödeme yapılan kredi kartının check-in sırasında gösterilmesini talep etmesi söz konusu olabilmektedir, böyle bir durumda kredi kartının ibraz edilememesi halinde UcTurkiye yolcunun uçuşu kullanamamasını bahisle iade için başvurması halinde hiç bir sorumluluk yüklenmeyecektir.

UcTurkiye web sitesi, müşteri ile hava yolu firmaları arasında aracı kurum durumundadır. Bu nedenle uçak bileti satın alınan havayolunun uygulamadaki uçuş kuralları ve kısıtlamaları sebebiyle uçuş gerçekleştirilememesi durumunda UcTurkiye herhangi bir sorumluluk yüklenmeyecektir.

Bu nedenle, uçuşun vaktinde başlayamaması, ve/veya uçak gecikmeleri, arızalanmaları, hava muhalefeti, grev ve halk hareketleri, doluluk, gecikme yer durumunun müsait olmaması ile mücbir sebep, fevkalade haller, kaza ve benzeri olaylardan ötürü UcTurkiye herhangi bir maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

İç Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 90 (doksan) dakika önce havaalanında olunması gerekmektedir. Dış Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 3 (üç) saat önce havaalanında olunması gerekmektedir. Bu sürelere uymayan yolcular o uçuşla ilgili tüm haklarını kaybederler.

İç hat uçuşlarında yolcu T.C. kimliğine sahipse mutlaka kimlik numarasını giriş yapmak zorundadır.

UcTurkiye üzerinden yaptırdığınız rezervasyonlarınızı takip etmek, rezervasyonlarınız ile ilgili iptal, değişiklik işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilmeniz ve avantajlarımızdan faydalanabilmeniz için otomatik olarak bir üyelik hesabı açılacaktır.

UcTurkiye'ye üye olmakla Kullanıcı, aynı zamanda, gönderilen reklam mesajları da dahil her türlü kısa mesajın/e-postanın UcTurkiye'ye vermiş olduğu e-postalarına ve cep telefonu numarası/numaralarına gönderilebileceğini kabul etmiştir.

Bu Sözleşme metni Kullanıcı tarafından onaylandıktan sonra UcTurkiye tarafından saklanmayacaktır.

UcTurkiye, Kullanıcının kişisel verilerini kendi organizasyonu ve ticari ilişkisi dışında bulunan üçüncü kişilere vermez. UcTurkiye, ayrıca, satışlar, müşteriler, veri trafiği hakkında küresel istatistikleri ve Web Sitesinden diğer bilgileri ticari ilişkisi bulunan bu üçüncü taraflara verebilir. Bununla birlikte, bu istatistikler, Kullanıcının kişisel olarak tanımlanmasını mümkün kılacak herhangi bir veri içeremez. Kullanıcı, UcTurkiye'in söz konusu kişisel bilgileri üçüncü taraflara vermesinden ötürü herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

"İptal, İade, Değişiklik Şartları

Satın alınan uçak biletlerinde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları çerçevesinde uygulanacaktır.


Havayollarının değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlatması halinde güncel uygulama dikkate alınacaktır.

Iadesi mümkün olan uçak biletlerinin, iadesi sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılır.

Genel havayolu kuralı olarak, tek bir kişi için aynı tarih aralığında aynı havayolu için birden fazla rezervasyon yapılmış olduğu tespit edildiğinde Rezervasyon kuralları gereği mükerrer olduğu tespit edilen rezervasyonlardan sadece bir tanesi geçerli olacak, bunun dışındaki kayıtlarınız havayolları tarafından uyarı yapılmaksızın iptal edilecektir. Bu sebeple, aynı kişi adına rezervasyonu birkaç kere yaptığınız takdirde, tüm rezervasyonlarınızın iptalinden UcTurkiye sorumluluk yüklenmeyecektir.

Değişiklikler

Web sitemiz üzerinden veya UcTurkiye Destek Hattından yardım alarak tamamlanmış uçak biletlerinizde değişiklik yapmak için UcTurkiye web sitesinde yer alan bilet içi işlemler bölümüne talep geçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Değişiklik işlemleriniz için eğer biletleme yapılan havayoluna ait sınıf/parkur/uçuş kuralı gereği ceza ya da iade tutarı oluşmuşsa, bunun için onayınız yine aynı ekran üzerinden sorulacaktır. Onay vermediğiniz hiç bir işlem gerçekleştirilmeyecektir.

Bagaj Hakları

UcTurkiye Web sitesinden yapılan biletlemelerde iç veya dış hat, uzak, orta veya yakın mesafelere göre Havayollarının belirlemiş olduğu bagaj hakları esastır. Fazla bagaj havayolunun belirledigi ücrete tabidir.

Bagaj ve uçuş esnasında taşınması gereken evcil hayvan/müzik aleti vb. diğer malzemeleri bilet içi işlemler bölümünde bize iletebilirsiniz. Havayoluna not olarak bildirilecek taleplerinizin check-in sırasında havayolu tarafından kabul edilmemesi halinde UcTurkiye herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Charter Genel Şartlar ve Kurallar

Charter uçuş, tedarikçi bir firmanın ilgili havayolundan uçak kiralayarak özel seferler düzenlemesi anlamına gelmektedir. Charter uçuşlar, normal tarifeli uçuşlardan, hem ücret hem de uçuş kuralları açısından farklılık göstermektedirler. Charter uçak biletini havayolu firmasından doğrudan satın alamazsınız. Havayolları, kendi web sitelerinde charter uçuşlar ile ilgili bilgiye yer vermezler. UcTurkiye üzerinden satın alınan charter uçuşlar, tedarikçi firmalar tarafından onaylı uçuşlardır. UcTurkiye üzerinden charter uçuş satın aldığınızda uçuş detaylarınız e-posta ve sms olarak gönderilmektedir.

UcTurkiye üzerinden charter uçuş satın aldığınızda aşağıdaki maddeleri peşinen kabul etmiş olursunuz. UcTurkiye herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

. Charter biletlerin iadesi ve iptali mümkün değildir.

. Bilet üzerinde değişiklik yapılamaz. Tarih, saat, parkur ve isim değişikliği mümkün değildir.

. Yolcu bilgileri tam, eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmelidir. Bu bilgilerin doğruluğunun kontrolü tamamen yolcuların sorumluluğundadır.

. Uçuştan 1 gün önce mutlaka saat ve terminal teyidi alınmalıdır.

. Check-in sırasında dış hatlar için pasaport hazır bulundurulması gerekmektedir.Aksi taktirde yolcular uçuşa kabul edilmezler.

. Uçuş tarih ve saat değişiklikleri olabilir. Yolcular bu değişiklikleri peşinen kabul etmektedirler.

. Yolcular uçuş listesinde ad ve soyadının yer almaması ve bu nedenle uçuşa alınmaması durumunda alternatif bir uçuşu peşinen kabul etmek durumundadırlar.

. Uçuş sırasında yiyecek ve içeceklerden ücret alınabilir.

. Gümrük girişinde karşılaşılabilecek sorunlardan UcTurkiye sorumlu değildir.

. Check-in ve bagaj işlemleri için kalkış saatinden 2 saat önce havalimanında hazır bulunulması gerekmektedir.

. Yolcular, uçuş için vize dahil gerekli evrakları bulundurmakla yükümlüdür.

.Yolcular pasaport bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak giriş yapmak zorundadırlar.

. Yolcular, rezervasyon kaydındaki uçuşu gerçekleştirmediği taktirde ücret iadesi yapılmaz.

. Uçuşu gerçekleştiren havayolunun web sitesinde ya da başka bir yayın organında duyurduğu "Genel Bilet Kuralları" geçerlidir.
ucturkiye.com; yurtiçi ve yurtdışı charter ve tarifeli ucuz ekonomik uçak bileti satış hizmeti veren Külenler Turizm/Jolly Tours resmi online web satış sitesidir.

Adnan Menderes Havalimanında (Izmir ADB) 24 saat açık charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satış ofisiyle ve İzmir şehir merkezinde 25 yıldır faaliyette bulunan firmamız, 1992 yılından günümüze güvenilir ve istikrarlı hizmet anlayışıyla turizm ve seyahat alanında hizmet vermektedir.

En uygun fiyatlarla ucuz charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Minsk İzmir Minsk direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

En uygun fiyatlarla Izmir Kiev direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Minsk Antalya ,Bodrum Minsk Bodrum ,Dalaman Minsk Dalaman direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Gomel ,Gomel Antalya direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Mogilev(Mogilyov),Mogilev Antalya direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Rusya Izmir Moskova , Özbekistan Izmir Taşkent ,Moldova Izmir Kişinev,Azarbeycan Izmir Bakü direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Rusya Izmir St Petersburg direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.


En uygun fiyatlarla Antalya Bodrum Dalaman Moskova,Kiev,Astana,Kşinev,Bişkek,Krasnodar,Perm, Almati,Şimkent,Saint Petersburg,Kharkov,Liviv,Taşkent direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak biletinizi uçturkiye www.ucturkiye.com dan satın alabilirsiniz.

Külenler Turizm/Jolly Tours
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab)
Lisans Belge No: A-2880