UÇ TÜRKİYE

Günün Fırsat Uçuşu
Hiçbiryerde bulamayacağınız özel fiyat

1.050 TL

998 TL

Tüm vergiler dahil
TIKLA UÇ
Fırsat Uçuşları
Aktarmasız Direkt Uçuşlar
Herşey Dahil Fiyatlar
Tek Çekimde %5 İndirim
Vade Farksız 6 Taksit
3D ile Kolay Güvenli Ödeme
SADECE UÇ TÜRKİYE'DE
UÇ TÜRKİYE MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Ofis: +90 232 274 22 21
Cep: +90 532 628 22 51
info@ucturkiye.com
UÇ TÜRKİYE İLETİŞİM BİLGİLERİ
MerkezŞehit Fethi Bey Caddesi No:122/G 35360 Pasaport-Konak-İzmir
Telefon+90 232 274 22 21
GSM+90 532 628 22 51
E-Mailinfo@ucturkiye.com
Canlı YardımWhatsApp +90 532 628 22 51
HavaalanıAdnan Menderes Havaalanı(ADB) Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Katı DL-1912 İzmir / Türkiye
Telefon+90 232 274 22 21
İstek,Öneri ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz.
Ad Soyad
E-Posta
Mesaj
Gönder
Mesajınız Tarafımıza iletilmiştir. Teşekkür ederiz
ucturkiye.com; yurtiçi ve yurtdışı charter ve tarifeli ucuz ekonomik uçak bileti satış hizmeti veren Külenler Turizm/Jolly Tours resmi online web satış sitesidir.

Adnan Menderes Havalimanında (Izmir ADB) 24 saat açık charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satış ofisiyle ve İzmir şehir merkezinde 25 yıldır faaliyette bulunan firmamız, 1992 yılından günümüze güvenilir ve istikrarlı hizmet anlayışıyla turizm ve seyahat alanında hizmet vermektedir.

En uygun fiyatlarla ucuz charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Minsk İzmir Minsk direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

En uygun fiyatlarla Izmir Kiev direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Minsk Antalya ,Bodrum Minsk Bodrum ,Dalaman Minsk Dalaman direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Gomel ,Gomel Antalya direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Antalya Mogilev(Mogilyov),Mogilev Antalya direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Rusya Izmir Moskova , Özbekistan Izmir Taşkent ,Moldova Izmir Kişinev,Azarbeycan Izmir Bakü direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları sitemizde mevcuttur.

En uygun fiyatlarla Rusya Izmir St Petersburg direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.


En uygun fiyatlarla Antalya Bodrum Dalaman Moskova,Kiev,Astana,Kşinev,Bişkek,Krasnodar,Perm, Almati,Şimkent,Saint Petersburg,Kharkov,Liviv,Taşkent direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak biletinizi uçturkiye www.ucturkiye.com dan satın alabilirsiniz.

Külenler Turizm/Jolly Tours
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab)
Lisans Belge No: A-2880